Jdi na obsah Jdi na menu
 


účísky

25. 8. 2007
Jste-li spokojená s dlouhými vlasy, vyzkoušejte jejich zkrácení jen o 15 cm. Uvidíte tu změnu a vlasy vám velmi rychle dorostou, budou mnohem kvalitnější a zbavíte se roztřepených konečků.

Abyste se viděli v novém účesu, můžete použít tip od Lindy Wells, který popisuje ve své knize Zpověď módní redaktorky. Vezměte svou fotografii a vystřihněte svůj obličej bez vlasů, položte ho na bílý papír a dokreslete si pastelkou vlasy podle požadovaného účesu.


Stejně tak můžete experimentovat i s barvou na vlasy, kterou chcete vyzkoušet.

Jestli vám budou slušet krátké vlasy poznáte hlavně podle souměrnosti svého obličeje. Stáhněte vlasy do culíku a představte si, že máte krátké vlasy. Sluší to vašemu obličeji? Máte hezkou pleť? Jděte do toho! Jen pozor, máte-li silnější obličej, potom se krátkým vlasům vyhněte, protože ho mohou opticky zvětšovat.


Krátké vlasy sluší nejvíc ženám s polodlouhým obličejem. Máte-li výrazné oči, určitě zvolte krátký účes, protože se vám tím oči ještě víc rozzáří a váš pohled bude neodolatelný.

A navíc, kvalita vašich vlasů se při ostříhání zvětší a vlasy vám zhoustnou. Tak určitě zkuste změnu účesu na toto léto.


10.08.2007 15:26 - Účesy - trvalý odkaz

Vyberte si účes podle vaší postavy

Jestli jste štíhlá a vysoká, bude vypadat pěkně, když své postavě přidáte křivky. Vlasy na ramena, vlnité nebo krepaté jsou tím nejlepším účesem, který se doporučuje pro hubenou postavu. Dodají ženskost a dívčí vzhled. Naopak nezkoušejte natupírované vlasy 80. let, nepotřebujete přece vypadat vyšší než už jste a mohlo by to působit disproporčně. Vyvarujte se dlouhých a rovných zplihlých vlasů, ty ještě více upozorní na štíhlou postavu. Moc krátké vlasy vypadají chlapecky nebo moc mužně. A vy potřebujte zjemnění. Podívejte se na dlouhé a romantické hřívy modelek.

Vlámský malíř Paul Rubens oslavoval krásu žen plných tvarů. Dnešní trend naštěstí boubelatým ženám opět přeje. Návrháři milují oplácané celebrity. Ale i ty potřebují účes, který jim dokonale padne a bude působit přirozeně. Omezte kudrnatou načesanou hřívu a velký objem. Vlasy na ramena a jemné lokny působí romanticky. Sestříhané vlasy odeberou několik kilo, stejně tak jako jemné a romantické účesy. Hlavní je nemít vlasy moc krátké, na ježka, kratší než mikádo, aby hlava nepůsobila moc kulatě. Své dovede i výběr barvy, tmavší odebírá kila, není to ale pravidlem. Inspirujte se u Salmy Hayek nebo Scarlett Johansson.

Mnoho Američanů vidí svůj účes jako důležitý prvek jejich vzhledu. Mnoho žen i mužů, kteří svému novému účesu věnují až příliš moc času, by po dlouhém uvažovaní chtěli svůj nový účes okamžitě změnit. Lidé se většinou pro svůj účes nerozhodují sami, vždy potřebují menší pomoc. Nápady jim přináší časopisy a celebrity. Není neobvyklé, když muž či žena přijde do kadeřnického salonu a chce si nechat vytvořit stejný účes jako jejich oblíbená celebrita. Další cestou, jak získat dobrý nápad a radu, jsou módní nebo časopisy o kráse a zdraví. V takových publikacích se nejen zákazník, ale i samotný stylista dozví, jaký střih by určité osobě slušel a to právě podle jejího obličeje a postavy.


Pokud jste drobná a hubená, musíte si vybrat účes, který by vás mohl trochu opticky zvýšit, to ale neznamená, že si musíte tupírovat vlasy do výšky, stačí mít je dobře upravené vlasy. Nenoste příliš dlouhé vlasy, které z vás mohou udělat trpaslíka. Zkuste středně dlouhé až krátké. Mohou být sestříhané, lehce vyčesané nahoru, do culíku, copánky, mikáda. Ternem jsou světlé a výraznější, živé barvy vlasů. Skvěle vypadá ofina či patka a něco, co přiláká pozornost na vaše vlasy. S délkou ale nemusí zacházet až do extrémů, příliš krátké vlasy by mohly zdůraznit malou hlavu. Avšak ne vždy je to pravidlem.

Stačí připomenout Natalie Portman s jejím miniježkem a Miu Farow, kterou se nechala inspirovat herečka Michele Williams, které je stejně jako ona vzrůstově malá. Audrey Tatou nebo Kylie Minogue jsou ale skvělým příkladem.

Vysoká a atletická postava si může dovolit většinu střihů. Výhoda atletické postavy je, že skoro ve všech vypadá dobře. Možná jen zapomeňte na obyčejný culík, ten ponechte do posilovny. Spíš se raději soustřeďte na romantické a ženské střihy.

S chlapeckou postavou to není jednoznačné. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Zvýraznit svou sportovněji stavěnou postavu nebo jestli preferujete zjemnění. Vzpomeňte si na hvězdu a ikonu 60. let modelku Twiggy, která zabodovala nejen díky své ultraštíhlé a chlapecké postavě, ale také díky svému krátkému střihu, který její obličej činil velice zajímavým. Samotní kadeřníci ale doporučují delší střihy.

Ženy s větším poprsím si musí říct, jestli své přednosti chtějí ještě více zvýraznit nebo zakrýt. Pokud volíte variantu první, stačí vlasy nosit vyčesané nahoru, pryč z obličeje a ramen, jednoduše do culíků, drdolů nebo zvolit kratší účes. Zajímavě vypadají i výrazné vlasové doplňky, silné čelenky, sponky. Vlasy, které vás zvýrazní a dodají vám sexy vzhled jsou i lehce vlnité nebo trvalá, ty právě vaše přednosti trochu opticky skryjí. Pozornost bude více přikládána vašim vlasům.

04.08.2007 14:01 - Účesy - trvalý odkaz

Konec trápení s odrosty-překrýváme kořínky

Sexy blond barva přiláká spoustu pohledů, ale černé odrosty jí na kráse nepřidají. Vlas vyroste zhruba o dva milimetry za měsíc, proto se černé kořínky objeví velmi brzy. Čím tmavší je vaše přirozená barva vlasů proti té z drogerie, tím viditelnější jsou také odrosty.
Černovláska odbarvená na blond vypadá příliš uměle a i její barva pleti upozorňuje na to, že zde něco „nehraje“. Nová barva by se proto neměla lišit o více než dva odstíny.

Ideální alternativou k přirozenému prosvětlení kštice je melír. Vybrané pramínky vlasů vaši tvář omladí. V letních měsících budou vaše vlasy působit obzvlášť atraktivně a leskle. Ani u melíru se ovšem odrostům nevyhnete. Mnohdy jsou viditelné již při odchodu z kadeřnictví.

Tloušťka speciální čepice, která se při barvení používá, neumožní aplikaci směsi na samotný kořínek vlasu. Poproste proto o použití alobalových pásků a maximální pečlivost kadeřnice. Naštěstí se tato metoda používá alespoň u delších vlasů naprosto automaticky.


Pokud patříte mezi vyznavačky jednoho barevného odstínu, jste nucena si danou barvu dokoupit a přibaleným štětcem aplikovat potřebné množství přípravku na vaše odrosty. Doba působení se udává v desítkách minut a není radno ji překračovat. Alergické reakci se vyhnete, pokud směs den předem otestujete na pokožce v oblasti zápěstí.

V jednoduchosti je krása, nezacházejte do extrémů a neničte si vlasy příliš častým barvením. Nezapomínejte na kvalitní kosmetiku či výživné masky. Podle kvality vlasu se dnes již posuzuje stav vašeho zdraví. Stačí pouze odeslat jejich potřebný počet na speciální lékařské pracoviště.

15.07.2007 00:15 - Účesy - trvalý odkaz

Dejte červenou zplihlým vlasům!

Každá žena si přeje mít krásné vlasy jako Maryša z filmu Postřižiny dle předlohy knihy Bohumila Hrabala a touží po tom, aby se každý za její hřívou otáčel. Jenomže, ne každému příroda nadělila tento dar. Ale s čím k vám příroda nebyla štědrá, s tím vám pomůžeme my.

Zplihlé vlasy jsou věcí, která vám na vzhledu rozhodně nepřidá. Tato nežádoucí věc trápí zejména lidi s řídkými, slabými a jemnými vlasy, ale není to vždy pravidlem. Velikým problémem je, že vlasy nechtějí držet žádný tvar.

Problém se dá vyřešit, ale boj s ním není vůbec jednoduchý. Poradíme vám pár triků, které vám pomohou, a to zaručeně.


Jak bojovat se zplihlými vlasy:

1. Nejdůležitější je vybrat si správný střih vlasů. Problematika zplihlé hřívy si žádá hodně velké sestříhání, tím se vlasy nadzdvihnou a objem se několikanásobně zvětší. Pokud máte jemné vlasy, nenechávejte je narůst déle, než po ramena, jelikož se potom cuchají a nevypadá to dobře.

2. Zásadou číslo dvě je časté mytí. Jakmile necháte vlasy, aby se zamastily, zplihnou na to šup. Vybírejte si šampóny na zvětšení objemu. Vlasy často plihnou i použitím silného kondicionéru, takže je lepší si vybrat kvalitní a slabý přípravek.

3. Zplihlé a jemné vlasy můžeme rychle změnit v bujnou hřívu pomocí objemového spreje nebo tužidla na vlasy. Ale pozor, zde platí pravidlo málo je někdy více. Pokud nanesete tužidla příliš mnoho, vlasům tím rozhodně neprospějete, vlasy se ničí.

4. Důležitou věcí je, aby byly vlasy fénovány správným způsobem. Foukejte je co nejvíce směrem od hlavy. Výborné jsou kulmofény, které se snadno používají a k vlasům jsou šetrné. Ovšem dejte si pozor na to, abyste je nefénovali příliš horkým vzduchem. Vlasy, které mají tendenci plihnout se často krepatí a ničí.

5. Na kvalitě se podepisuje i správný styl stravování. Dobrými zdroji je libové maso, drůbež, ryby, sýry, vejce, ořechy, semínka, luštěniny, mořské řasy, mandle a paraořechy. To, co člověk zbaští se odráží na kvalitě jeho vlasů.

14.07.2007 23:59 - Účesy - trvalý odkaz

Vlasové trendy pro rok 2007

Stejně jako v oblasti módy se i u úpravy vlasů mění trendy obrovskou rychlostí. Zatímco však oblečení můžete měnit libovolně, o vlasech to samé bohužel říci nelze. Změna účesu chce skutečnou dávku rozmýšlení a také prozíravosti do budoucna. S největší pravděpodobností vám totiž nově vytvořený hair-style zůstane delší dobu, a to minimálně než vlasy dorostou. V případě chyby či špatného rozhodnutí jsou zde řešení skutečně složité – umělé prodloužení, paruka nebo čepice.

Je pravdou, že i v oblasti kadeřnictví jsou vymýšleny stále nové kreace a tipy, jak být ještě více moderní, ale naučme se předcházet dobu. Každý rok je charakteristický něčím společným, čeho se i módní návrháři vesměs drží. Pojďme tedy odhalit, co bude tím skutečným žhavým hitem v oblasti kadeřnického umění právě pro rok 2007.

Buďme nadčasové, moderní, ale nikoli nudné a nevýrazné.

Pro rok 2007 budou dominantní 4 proudy: Nordic Serenity, Pop Couture, Rustic Deluxe a Sensual Intrigue. Představme si tedy každý zvlášť a poznejme, který přiroste k vašemu srdci.

Nordic Serenity
Objevujme krásu v jednoduchosti a sílu v čistotě, otevřme duchovní prostor, kde se nové technologie střetávají s hlubokým tichem a klidem, vnímejme ještě hlouběji sami sebe a hledejme mír a bezpečí v našem okolí.

Nordic Serenity znamená v angličtině Skandinávský klid a jasnost. Nechme se tedy unášet severskými zářivými motivy, podlehněme jednoduchým trendům a změňme se v anděla. Jemně zvlněné blonďaté vlasy, lesk a jednoduchost, doplňky v odstínech stříbrné, zlaté, krémové nebo jasně bílé – to je Nordic Serenety.

Pop Couture
Je mladistvý, zábavný, troufalý a barevně rozdováděný. Přináší kaleidoskop barev, které se navzájem kříží i doplňují. Představuje zajímavé tvary a vrací nás do 60. letech v moderním podání roku 2007.

Šedesátá léta. To jsou skutečně veselé barvy, nápadité kombinace a optimismus vyzařující i z módy a účesu. Tedy zkuste klasiku 60. let a pohrajte si s fantazií. Zkuste přetvořit éru našich rodičů do trendů nového tisíciletí a experimentujme. Dovoleno je téměř vše.

Rustic Deluxe
Vraťme se k našim nejprvotnějším základům, počátkům civilizace. Poznávejme přirozenost a sílu přírody. Barvy přirozené, hnědé a béžové. Vlasy bohaté, husté, dlouhé, ale upravené. Tmavší odstíny budou skvěle doplňovat make-up v přírodních barvách a bronzově opálenou pokožku.

Sensual Intrique
Značka luxusu a glamour, kde se východ střetává se západem. Dokonalé tvary, kvalitní jemné materiály jako je satén, lesk ve vlasech. Buďte zářivá, dekadentní, hypnotizujte šarmem. Inspirujte se ve Francii a vytvořte si ve vlasech svůdné vlny, ale stále zůstávejte smyslná a tajemná.

Každý z těchto směrů je něčím výjimečný. Každá žena se v některém najde. Nechte se vést a podtrhněte svůj temperament dokonalou image. Potom totiž budete neodolatelná.
16.06.2007 22:40 - Účesy - trvalý odkaz

Myjte si vlasy tak, jak to potřebují

Například u barvených vlasů je často obava z předčasného blednutí a ztráty lesku. Mytí opravdu, ať děláme co děláme, barvě škodí. Vlasy vodu pohltí, zvětší svůj objem, a vzniklými škvírami mezi šupinami vlasu uniká pigment ven.

Dalo by se říci, že by bylo nejlepší mýt si vlasy jen jednou za čas, ale to je samozřejmě hloupost. Necítila byste se dobře a účes by ani nedržel tvar. V boji za záchranu zářících vlasů vám pomohou pouze speciální přípravky pro barvené vlasy.

Taky se snažte vlasy zbytečně nenamáčet, vyhněte se chlorované vodě v bazénu nebo té mořské - na dovolené použijte koupací čepici nebo alespoň sponu, která vám je při plavání udrží nad vodou.

Pokud aktivně sportujete, určitě si vlasy myjete častěji. Každodenní mytí si vyžádá i intenzivně se mastící pokožka. Dnes jsou však na trhu dostupné opravdu kvalitní šetrné přípravky, které by neměly ani při tom každodenním mytí vlasy poškozovat.

Jen si vybrat ten správný. Mýt si je pak můžete tak často, jak vám to vyhovuje. Nejméně jednou týdně. Pokud jste z velkého města, tak jednou za pět dnů. Ve vlasech se totiž usazuje i škodlivý smog.


Správný postup při mytí vlasů

Důležitý je pak především způsob, jakým si vlasy myjete. Proto v krátkosti zopakujeme správný postup.
 
Nejprve vlasy dobře prokartáčujte, abyste rozčesaly zacuchané vlasy a rozlepily prameny slepené stylingovými přípravky. Vlasy důkladně propláchněte teplou vodou.

Malé množství šamponu rozetřete s troškou vody v dlaních a naneste po celé délce vlasů.

Sama po několika použití odhadnete kolik přípravku použít. Určitě byste neměla mít hlavu pokrytou horou pěny ani místa, kam se šampon nedostal.


Pokud si myjete vlasy jednou týdně, bude potřeba celý proces zopakovat, vlasy umýt dvakrát, aby se smyly všechny nečistoty a mastnota. Vlasy myté denně, obden nebo jednou za tři dny dvoustupňové mytí nepotřebují.

A teď přichází to nejdůležitější a to opláchnutí šamponu. Veškeré zbytky přípravku musíte dostat z vlasů pryč. To se vám podaří jen důkladnou a dlouhou sprchou. Kadeřníci uvádějí až 5 minut potřebných pro spláchnutí šamponu!

Na závěr vlasy ošetřete kondicionérem nebo balzámem, který jim vrátí ztracenou rovnováhu, zjednoduší rozčesávání a vytvoří ochranný obal.

16.06.2007 22:39 - Účesy - trvalý odkaz

Chcete se stát z černovlásky blondýnou?

Neodborné odbarvovací hokusy pokusy doma v koupelně

Není jednoduché docílit blond barvy, jestliže máte od přírody vlasy tmavé. I když si můžete koupit všechny možné přípravky na odbarvení, věřte, že výsledek nebude nikdy perfektní. A už vůbec ne napoprvé.

Odvážnější dívky si troufnou i na nešetrný postup pro odbarvení vlasů, a to za pomoci kysličníku. Často ho míchají s práškem na melír a jaké je potom překvapení... Vlasy jsou často jak mrtvé, nelesknou se a navíc do blonďatých mají hodně daleko.

Většinou z toho vyleze barva mokré slámy nebo oranžovožlutý odstín. No prostě hrůza! Pak nastává zděšení a obyčejně dojde na další barvení. Tmavá barva na vlasech prostě drží jako čert a neodborně ji sice časem zesvětlíte, ale vlasy dostanou pěkně zabrat.

Snad jen taková menší pomůcka pro ty, které se rozhodnou pro tento domácí pokus – myjte si častěji vlasy heřmánkovým šampónem, který má tendenci vlasy zesvětlovat. Ale taky to není hned.
 
Pokud se vám přeci jen podaří mít jakžtakž vlasy blond, jistě budou velice zničené. Musíte potom na delší dobu přestat s barvením a vlasům věnovat pořádnou péči: mýt vlasy kvalitními vyživovacími šampóny a kondicionéry, jednou za týden si udělat zábal a nebo nanést léčivou masku, apod. Prostě vynaložíte stejně dost peněz za nákup takových léčivých prostředků.

Vlasy začnou po takovémto procesu vypadat zase dobře asi za 5 - 6 měsíců. Je tedy na zvážení, jestli by nebylo lepší, kdybyste svěřila svoje vlasy hned odborníkům, kteří si s nimi šetrně poradí.


Jak odbarvují kadeřníci

Každý odborník vám rovnou řekne, že z černých vlasů neudělá blonďaté při jedné návštěvě. Nejprve je nutné vlasy zesvětlit na světlejší odstín, a to se provádí nejčastěji za pomoci kombinace přelivu s odbarvovačem.

Pokud máte vlasy černé jak uhel, je možné udělat tzv. stažení barvy. Tento proces je ale nákladnější, počítejte s cenou kolem 500,- Kč.

Další možností a taky nejčastější, je promelírování. Melíruje se v několika světlejších odstínech, tak aby zesvětlení nepůsobilo násilně. Během pár návštěv tak docílíte stále světlejších a světlejších vlasů.

Aby zesvětlení působilo přirozeným dojmem, přidávají se do některých pramenů kolem obličeje a šíje světle zlaté odlesky. Věřte, že pokud se svěříte do rukou odborníka, nebudete litovat.


Rada na závěr

  • Než se rozhodne k blonďatým vlasům, vyzkoušejte si nejprve nějakou blond paruku. Ne každé ženě totiž blond vlasy sluší. Abyste pak nebyla zklamaná. Obyčejně tmavé typy, které mají tmavší pleť, oči i obočí, nevypadají v blond vlasech nejlépe. Pro klid duše to jednou vyzkouší a nakonec vlasům vrátí původní tmavou barvu.
  • Každé barvení a odbarvování vlasům moc neprospívá, proto je nutné používat k pravidelné péči o ně kvalitní výrobky.
16.06.2007 22:38 - Účesy - trvalý odkaz

Buďte romantická v kudrlinách

Lokny, lokýnky, vlnky a kudrlinky. Tyto všechny variace jsou typické pro rok 2007, protože z nich čiší romantika. Žena s vlnitými vlasy působí jemně a bezbranně a tudíž muži pociťují potřebu ji chránit. Zvlněné vlasy jsou prostě romantické a něžné.

Tento trend k nám přišel ze zahraničí, kde už se hojně rozšířil. Vlasy si dávno nežehlí Penelópe Cruz, Christina Aquilera, Eva Longoria, Jessica Simpson, Charlize Theron, Danni Minoque, Beyonce ani Halle Berry. Všechny tyto ženy ví, čím právě teď uchvátí a dostanou muže na kolena. A tuším, že vy se rády necháte inspirovat.

Proč jsou kudrliny super? Když už je jednou máte, je úprava účesu lehčí. Budete působit uvolněně a k tomu, abyste mohla vyrazit mezi lidi stačí jen vlasy prohrábnout prsty. Pamatujete na dobu, kdy jste používala žehličku na vlasy? Abyste mohla ven, musela jste si účes alespoň trochu narovnat, protože úplně rovné vlasy vám prostě nedržely. Teď to bude jednodušší a rychlejší.

Vysušené a přepálené konečky máme skoro všechny. Upřímně – vypadá to hrozně a účes špatně drží. Jenže ostříhat se prostě nechceme dát. Ve vlnitých vlasech roztřepené konečky nebudou tak nápadné a vlasy mají šanci si trochu vydechnout, protože je nebudete každý den mučit žehličkou.


Jak vlnek docílit? Možností je několik. Můžete zajít ke kadeřnici a nechat si udělat trvalou. Nebojte, nemyslím trvalou z dob komunismu, kdy každá žena po ní vypadala jako ovce. Dnes vypadá trvalá skvěle, méně ničí vlasy než dřív a kadeřnice vám vyjde vstříc ve velikosti vln.

Nezapomeňte ale vždy respektovat tvar svého obličeje, protože každému sluší vlnky jiné a jinak daleko od kořínků. Zvolíte-li trvalou, bude vás něco stát , ale účes dlouho vydrží. Nebudete mít tolik práce s úpravou, jako při navlnění jinou metodou. Každopádně si ale nechte poradit od kadeřnice, jakou regeneraci můžete používat.

Druhým způsobem, jak dosáhnout vlnitých vlasů, jsou natáčky. Pamatujete, jak maminka chodila v kovových natáčkách spát? Já ano a dosud z toho mám noční můry. Dnes máme natáčky pěnové, papiloty, nahřívací, samodržící. Než jednotlivé prameny namotáte, zvolte velikost natáček.

Pro malé kudrlinky a hojné vlny volte natáčky malé. Pro velké vlny natáčky velké a nezapomeňte vetřít do vlasů tužidlo a emulzi pro zvlnění vlasů. Potřebujete-li vyrazit z domova brzy, pomožte si fénem. Sice to vlasy také poškozuje, ale konečky jsou schované, takže tolik trpět nebudou. Fénujte z větší vzdálenosti nebo jestli máte doma tzv. kuklu, bude to ještě lepší a vysoušení rovnoměrnější. Když máte dost času, nechte vlasy proschnout. Po odstranění natáček vlasy nerozčesávejte hřebenem, ale naneste si na prsty vosk a vlnky lehce promačkejte. Nakonec nezapomeňte zafixovat lakem na vlasy.


Další možností, jak si vytvořit romantický účes je použití difuséru. Na mokré vlasy naneste tužidlo a přípravek podporující vlnitost vlasů. Předkloňte se a vysoušejte. Jak budete pomalu odspodu nabírat hřívu na difusér, krásně si vlasy zvlníte. Nevysoušejte je najednou, protože tím pálíte vlasy. Vysušte se jen zčásti, a pak dopřejte vlasům i fénu chvíli oddech.

Když budete mít účes úplně suchý, čeká vás stejný postup jako u návodu s natáčkami. Nanést na ruce a prsty vosk a vlasy promnout. Nebojte se účes trochu načechrat, protože pak to bude ta pravá romantika. Posledním krokem je opět zafixování lakem na vlasy.

Použít můžete také kulmu, která ale vaše vlasy poničí a ještě víc vysuší. Postupně navíjejte prameny jeden po druhém. Opět fixujte voskem a lakem. Tento postup je hodně pracný a časově náročný. Navíc vyžaduje určitou obratnost a šikovnost.

Jak ještě udělat vlasy vlnité? Když jste líná na předchozí způsoby nebo jen nejste doma a tudíž nemáte potřebnou výbavu, můžete použít starý dobrý a zaručený způsob, který je k vlasům navíc šetrný. Zapleťte si vlasy do klasického copu nebo dvou. Pro mnoho malých vlnek budou ideální copy čtyři. Sice budete vypadat legračně, ale v noci je to jedno a ráno budete jako princezna. Skvělé by bylo, kdybyste si zapletla již polosuché vlasy, a to z toho důvodu, aby stačily dostatečně proschnout. Jestli seženete tužidlo, vosk a lak na vlasy, body pro vás.

Ať využijete jakýkoli z uvedených způsobů, každopádně vyhovíte módě a stanete se éterickou něžnou vílou. A to za trochu námahy stojí, co říkáte?

16.06.2007 22:37 - Účesy - trvalý odkaz

Oživte svůj vzhled stále oblíbeným melírem

Ať jste blondýna nebo bruneta, barevné proužky ve vlasech sluší snad všem. Můžete jimi nenápadně ztmavovat, zesvětlovat, oživovat, nebo naopak barevně zcela šokovat, překvapit a upoutat pozornost. Záleží jen na vás, na co se cítíte. Někdy stačí do vaší základní barvy aplikovat proužky jednobarevné, jindy si můžete pořídit melír třeba tříbarevný.

Vybírat se dá buď ze škály několika tónů jednoho odstínu, čímž dosáhnete velmi přirozeného vzhledu, anebo si klidně nechte vykouzlit extravagantnější kombinaci, kde nebude chybět výrazně červená. Variabilní není pouze počet aplikovaných tónů, ale stejně tak i šířka proužků. Od drobných, sotva postřehnutelných pramínků, přes výraznější centimetrové, až po pěticentimetrový barevný pruh. Na takovou změnu ovšem budete potřebovat i dostatek odvahy.

Barevné melíry jsou jak pro dlouhovlásky, tak pro ženy ostříhané nakrátko. Technika melírování se může u každého kadeřníka lišit, ale všeobecně jsou známy dvě.

Buď se jednotlivé prameny nabarví a zabalí do alobalových pásků, nebo se použije děrovaná „ koupací“ čepice, kde se prameny postupně jeden za druhým vytahují ven a takto odděleně se poté barví. Tato čepicová metoda se používá spíše u krátkých vlasů, kdy je mnohem snazší krátké prameny vytahovat ven. Navíc lze docela obtížně odhadnout, z které části hlavy onen pramen vyrůstá.


Jestli ve vás kadeřníci nebudí důvěru, nezoufejte. V dnešní době se v drogerii běžně koupí i celá melírovací sada s podrobným návodem. Pokud máte šikovné ruce, určitě se dostaví slušný výsledek. Nechcete-li podstupovat jakoukoliv trvalejší formu melíru a toužíte jen po lehké změně na večerní party, stačí si v obchodě zakoupit barevnou vlasovou řasenku, kterou poté jednoduše smyjete šamponem. Nebojte se trochu experimentovat se svým vzhledem, přátelé vaši proměnu jistě ocení a vy se budete cítit skvěle. Stejně jako známé hvězdy na našich fotografiích...

16.06.2007 22:36 - Účesy - trvalý odkaz

Buďte jako chameleón, aniž byste si zničila jediný vlásek!

Buďte jako chameleón, každý den jiná a přitom stále stejná! Buďte originální! Schwarzkopf Igora Action Paint je tou kouzelnou hůlkou ke splnění tohoto snu. Igora Action Paint je přílivovou barvou. Umožní vám tak obnovu barvy doma bez obíhání a vysedávání u kadeřnic.

Nemusíte se bát zničených vlasů a šílených barev. Jedná se totiž o dočasný efekt, který po několika umytích ustoupí. Vaše vlasy budou mít svůj původní odstín bez žádných změn. Vlasy nebudou v žádném případě zničené. V nanášení barvy vám pomůže unikátní štěteček připevněný na tubě. Jde o velmi jednoduchou a přímou aplikaci. Zapomeňte tedy na složité nabarvování s rukavicemi a další omezování.


Toužíte po nezapomenutelné či výrazné nebo dokonce bláznivé barvě? Vyberte si z několika odstínů Igora Action Paint. Výrazná budete s Violet Crush, nezkrotná s Yellow Flare, veselá s Orange Glos, bláznivá s Blues Splash, jednoduše pink s Ruby Craze a jako klenot s Red Spark. Barvy můžete střídat podle nálady, sezónních hitů či módních výstřelků. Hravost vám dodají výrazné tóny fialové, žluté, oranžové, modré, růžové či červené.

Všechny odstíny jsou stoprocentně nepřehlédnutelné díky pigmentům. S Igora Action Paint si užijete kreativitu, spontánnost a především návrat do hravých dětských let. Toužíte-li po výrazné změně, ale bojíte se zásadního řezu v podobě extrémního stříhání, vyzkoušejte daleko raději Igora Action Paint. Vaše kadeře nezničíte, neporušíte jejich strukturu a budete si moci užívat krásných zářivých barev. „Přelijte“ si hlavu touto přílivovou barvou, aniž byste se musela strachovat z následného výsledku.

zdroj:  http://charmedka007.sblog.cz/ucesy/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

дизайн сайта новосибирск

(LouisFep, 27. 5. 2022 5:55)

https://www.ted.com/profiles/35431665

reduslim

(AlfredShext, 26. 5. 2022 23:27)


https://comeperdpeso.blogspot.com/2022/05/wie-kann-man-10-kg-in-einer-woche.html

дизайн сайта новосибирск

(LouisFep, 25. 5. 2022 16:11)

https://repo.getmonero.org/landauthor14

Law firm

(turkishci, 25. 5. 2022 15:31)

istanbul lawyer

Top Gun Maverick 2022 Cały Film

(belleBoaby, 24. 5. 2022 21:17)

https://mushygoodnaturedmaintenance.mariakeos.repl.co/

https://sco.lt/4vNHLE
gss
Top Gun Maverick 2022 Cały Film 2022
Top Gun Maverick 2022
Top Gun Maverick cały film po polsku filmweb

Law firm

(lawfirmtr, 24. 5. 2022 13:01)

Turkish citizenship by investment

Проконсультируем по вопросам борьбы с эректильной дисфункцией: быстрое восстановление.

(IndiafarmKr, 24. 5. 2022 2:07)

Помогают ли дженерики Виагры и Сиалиса от Эректильной Дисфункции?

В такие непростые времена, в которые сейчас приходится жить, очень важно не потерять веру в себя и свою мужскую силу.
Очень многие вещи были отодвинуты на второй и третий план, в частности, сексуальные отношения.
Наша команда, как всегда на страже Вашего мужского благополучия и здоровья.
Мы не бросим Вас один на один с интимной проблемой и страхом сделать первый шаг в сексуальных отношениях.
Во времена, когда от России отворачиваются Западные партнеры-ублюдки, Индия как всегда протягивает руку помощи и помогает импортозаместить оригинальные препараты Виагры, Сиалиса и Левитры "фашистского" бренда Пфайзер.
Индийские дженерики Viagra - Sildenafil 100 и 200 мг, Sialis - Тадалафил 20 и 40 мг, Levitra - Варденафил 20 мг. в наличии в Санкт-Петербурге.
Препараты данной группы ЭД помогают безусловно и эффективно побеждать эректильную дисфункцию любого генеза, в виду психологических расстройств и проблем или физиологических, возрастных изменений - сразу с первой таблетки.

Если Вы юноша старше 18 лет и боитесь первого секса, на помощь приходят дженерики Виагры или Сиалиса - страх будет повержен, а подруга будет стонать от восторга! Гарантия успеха - 100%, в противном случае 100% возврат!
Если Вы мужчина 30-50 лет, и просто планируете поразить свою жену безудержным сексом на всю ночь - Вам опять к нам. Дженерики Виагры творят чудеса!
Мужчинам за 60 - мы посоветуем взять дженерик Левитры, так как он более мягко работает и практически не имеет никаких побочных явлений в виде головной боли, покраснения лица и заложенности носа.
Также не грузит сердечно-сосудистую систему организма.
Всем глубоких оргазмов и добра!

Assignment property

(Herbertwag, 23. 5. 2022 21:01)

Is this service expensive?


https://www.raceofchampions.com/profile/do-my-assignment-cheap-12wdrk/profile
https://www.lochielhouse.com.au/profile/academic-paper-writing-m8rrkow4/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/Jl3SHTq/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/do-my-spanish-homework-wkp4dhly/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/AUE9C5/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/do-your-assignment-6kj71csu6i/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/2AVFD1562/profile
https://www.chefsgallery.com.au/profile/do-your-own-homework-ruhalc8qad4/profile
https://www.buc.edu/profile/academic-essay-writing-762qtax/profile
https://www.lochielhouse.com.au/profile/effective-college-essays-f6i5cevs2k/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/discursive-essay-writing-slf6kgb/profile
https://www.chefsgallery.com.au/profile/dragon-writing-paper-j8at8c01tix/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/english-literature-assignments-fb39pdqskd/profile
https://www.coralrestoration.org/profile/do-my-homework-online-92wwz93p/profile
https://www.raceofchampions.com/profile/engineering-assignments-36lvbxr/profile


https://ide.geeksforgeeks.org/tryit.php/kE8ZQepdfF
https://prc-symbiota.tacc.utexas.edu/checklists/checklist.php?cl=1700&emode=1
https://controlc.com/c09a40d0
https://controlc.com/c7738ca4
https://notes.io/qwjtH

74 ru челябинск работа

(ArnoldSpity, 23. 5. 2022 20:49)

https://mir74.ru/doska/auto/8.html?year=2000&cost=40000&city=5&photo=on

reduslim

(AlfredShext, 23. 5. 2022 19:32)

https://comeperdpeso.blogspot.com/2022/05/wie-kann-man-20-kg-in-einem-monat.html

дизайн сайта новосибирск

(LouisFep, 22. 5. 2022 14:12)

https://knitism.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://freelanceshop.org/

troush

(Georgecicle, 21. 5. 2022 1:36)

https://telegra.ph/Teen-From-Europe-Has-A-Hippie-Dude-Come-Fuck-03-28

дизайн сайта новосибирск

(LouisFep, 20. 5. 2022 12:49)

https://kg-portal.ru/go.php?url=http%3a%2f%2ffreelanceshop.org

troush

(Byronnourb, 18. 5. 2022 17:18)

https://vk.com/@-188078687-india-de-beaufort-hot

Excuses for not having homework

(Herbertwag, 17. 5. 2022 23:33)

First, the arguments that prove you would be a brilliant addition to the college life. The whole point of essay is to convince the committee in your uniqueness and skills. Writing an argumentative essay yourself will require plenty of time. You can't just sit in front of your laptop and make a good point in a couple of hours. You need to analyze, to provide facts, quotations, share your ideas and views, show your achievements and awards (if any) and just help them to get to know you better.


https://www.lochielhouse.com.au/profile/do-math-homework-for-me-7yciiq0igpq/profile
https://www.buc.edu/profile/do-my-science-homework-2n0708/profile
https://www.raceofchampions.com/profile/do-my-english-homework-for-me-qfl6039unw1/profile
https://www.coralrestoration.org/profile/diversity-essay-for-college-l967z0/profile
https://www.artsandscraps.org/profile/about-essay-writing-49h7cwx/profile
https://www.buc.edu/profile/academic-essay-writing-762qtax/profile
https://www.lochielhouse.com.au/profile/academic-essay-writing-jobs-ziz73o/profile
https://www.dogwoodarts.com/profile/do-my-math-homework-online-free-z15a5rsu0n9/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/abc-writing-paper-64v57lrsco/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/do-college-essays-need-titles-g9tx6t5/profile
https://www.artsandscraps.org/profile/argumentative-essay-writing-s4p6fc/profile
https://www.bcsda.org.au/profile/123-help-essay-writing-l6gftc18/profile
https://www.lochielhouse.com.au/profile/academic-paper-writing-m8rrkow4/profile
https://www.artsandscraps.org/profile/do-my-homework-assignment-pqtvovhtor0/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/account-writing-essay-p4tj74wpqcg/profile


https://paste2.org/5KAN2JEZ
https://paste2.org/WUkc2pPF
https://controlc.com/f5cc9b5d
https://pasteio.com/xQ4cVJXSuqVJ
https://botanydb.colorado.edu/checklists/checklist.php?cl=1568&emode=1

Do not miss

(Anthonypaymn, 17. 5. 2022 20:02)

Bеst оnlinе cаsino and sports betting
deposit bоnus up to 500
Slоts, Frееspins, Роker, and many gаmes.
get your bоnus right now
https://tinyurl.com/bddyb5n7

дизайн сайта новосибирск

(LouisFep, 17. 5. 2022 16:07)

https://kamenka.kolesa-darom.ru/bitrix/rk.php?goto=https://freelanceshop.org/

casinosite

(Williamvob, 17. 5. 2022 2:42)


온라인 카지노 가입 상담 전문 컨설팅

온라인 카지노를 처음 접하신 분들은 카지노 게임 플레이를 즐기고 싶은데 어디서 어떻게 해야 되는지 많은 고민이 될 것 입니다. 고민의 종류로는 카지노 게임을 플레이 후 환급 처리에 관한 문제, 온라인 카지노는 어떠한 방식으로 이용하는지 대한 문제, 온라인 카지노를 이용 시 나에게 오는 피해는 없을지 많은 것을 생각하게 됩니다. 따라서 어떻게 해야 좋은 선택 인지를 많이 고민합니다. 본사와 상담 후 카지노 사이트 가입을 추천 드리고 있습니다.
온라인 카지노를 이용 함으로써 나에게 오는 악 영향은 없을지 왜 많은 사람들은 온라인 카지노를 플레이 하는지, 온라인 카지노를 믿을 수 있는지 모든 것을 본사에서 상담하여 드리고 있습니다.

본사에서 안내해드리는 카지노사이트 는 모두 100% 검증이 되었고 안전한 곳만을 안내하여 드리고 있습니다.

troush

(Brianutift, 16. 5. 2022 20:11)

https://vk.com/@-188078630-girl-naked-in-naruto

kuhni

(Jasonfaulk, 16. 5. 2022 18:57)

https://kuhnidlyadoma.ru/derevo-na-kuhne/
https://kuhnidlyadoma.ru/vybor-kuhonnoj-mebeli/
https://kuhnidlyadoma.ru/pvh-plyonka-sunfasad/
https://kuhnidlyadoma.ru/mdf-chto-za-material/
https://kuhnidlyadoma.ru/fasady-dlya-kuhni/
https://kuhnidlyadoma.ru/zakaz-mebel-dlya-kuhni/
https://kuhnidlyadoma.ru/kakuyu-kuhnyu-vybrat/
https://kuhnidlyadoma.ru/krashennyj-mdf/
https://kuhnidlyadoma.ru/kuhonnye-fasady/
https://kuhnidlyadoma.ru/mebelnye-detali-na-zakaz/
https://kuhnidlyadoma.ru/dekorativnye-nakladki/
https://kuhnidlyadoma.ru/derevyannyj-shpon/
https://kuhnidlyadoma.ru/patina-dlya-mebeli/
https://kuhnidlyadoma.ru/shponirovannye-fasady/


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »